بازی های متاورس

کلمه متاورس (Metaverse) ترکیبی از Meta که به معنی فراتر و Universe به که معنی جهان است می باشد.ما میتوانیم کلمه متاورس را فراتر از جهان هم ترجمه کنیم. 

متاورس در حقیقت یک واقعیت دیجیتالی است که اینترنت،واقعیت مجازی(VR)،واقعیت افزوده(AR)، بازی های آنلاین،بلاکچین و ارزهای دیجیتالی را با یکدیگر ترکیب می کند تا کاربران بتوانند با یکدگیر سروکار و تعامل مجازی داشته باشند .

در مفهوم ساده تر، دنیایی است که بدون بعد زمان و مکان می باشد که به صورت سه بعدی در دنیای مجازی به بی نهایت می رسید.در این دنیای شبیه سازی شده می توانید قوانین خودتان را بسازید.

7 نمونه از بهترین  بازی های متاورس جهان عبارتند از: سند باکس(sand box) _ دسنترالند(MANA) _ آکسی اینفینیتی(Axie) _ دیسنترال گیمز(DG) _ سکندلایو(Second Live) _ بلاکتوپیا(Block) _ انجین(مگاسیتی)

تصور کن، یه فضایی که هرکاری بخوای رو می تونی اونجا انجام بدی؛بازی کردن،کار کردن،دورهمی،خرید و… .

ویژگی های متاورس : 

تعامل _ پایداری _ ماکت دنیای واقعی .

از این تکنولوژی در دنیای واقعی و حقیقی چه استفاده هایی می توان کرد؟ ورزش و سرگرمی _ بهداشت و درمان _ آموزش .

کسب درآمد از بازی های متاورسی :

یکی از راه های سرمایه گذاری در متاورس،بازی کردن برای رسیدن به درآمد است.در بازی هایی چند مورد رو برای شما نام بردم،شما می توانید به وسیله بازی کردن به درآمد بالایی برسید. این نوع بازی هایی که مبتنی بر بلاکچین اتریوم هستند، از بهترین راه های کسب درآمد شناخته شده اند. که در آن NFTها یا توکن ها بین کاربران بازی رد و بدل می شود. همچنین در این مدل بازی ها کاربران می توانند املاک،زمین و مستغلات خود را بفروشند و درآمد داشته باشند.

اگه میخوای در مورد بازی های پولساز مثل فیفا هم اطلاعات داشته باشی مارو در سایت آکادمی راشا و صفحه اینستاگرام دنبال کن. ممنون از همراهی شما .

سایر مقالات ما را از دست ندهید و از طریق لینک زیر وارد قسمت آموزشی ما شوید.

متاورس
متاورس