WALLPAPER

Wallpaper یا تصویر زمینه های زیادی وجود دارند که میتوانیم برای پس زمینه کامپیوتر یا گوشی موبایل خود انتخاب کنیم. بسیاری از تصاویر حس بسیار خوبی را منتقل می کنند و در روحیه ما تاثیر گذار است، اما مهم است که این تصاویر کیفیت بالایی داشته باشند. راشا در این مقاله چند مورد از سایت های دانلود تصاویر زمینه را برای شما قرار داده است تا به راحتی بتوانید برای بک گراند یا تولید محتواهای خود از آن ها استفاده کنید.

پیکسابای (Pixabay)

در این سایت می توانید بر اساس رنگ، نوع و اندازه عکس ، جستجو کنید. یکی از سایت هایی عکس های با کیفیت ارائه می دهد، این سایت می باشد.

HDwallpaper

سایت دیگری که می توانید عکس های مورد علاقه خود را با کیفیت HD پیدا کنید. این سایت دسته بندی های گوناگونی برای تصور زمینه های خود دارد و حتی می توانید با رزولوشن موردنظر خودتون دانلود کنید.

فری پیک (Freepik)

یکی از سایت های معروف در زمینه بک گراند و تصویر زمینه، فری پیک می باشد. این وبسایت به دو صورت رایگان و پولی، محتواهای خودش را ارائه می دهد و خیلی از شرکت های معروف مانند اسپاتی فای و مایکروسافت هم از این منبع استفاده می کنند.

سایت Pixels

یک مجموعه متنوع و زیبا از عکس های موجود، سایت پیکسلز می باشد. این سایت می تونه تصاویر خوبی رو برای تولید محتوای شما ارائه بدهد.

travelcaffeebook

همانطور که از اسم این وب سایت مشخص است، تصاویر مختلفی را در رابطه با سفر برای شما قرار داده است که می توانید به راحتی آن ها را در اختیار داشته باشید.

Unsplash

در این سایت هزاران عکس با کیفیت و جذاب برای تصویر زمینه وجود دارد. Unsplash تصاویر منحصر به فرد را با دسته بندی های گوناگون در اختیار شما قرار داده است. البته برخی از تصاویر آن رایگان نمی باشد.

اگه از عکس هایی که داری خسته شدی و واست تکراری شدن، حتما به این سایتی که گفتم یه سر بزن. 

ممنون که همراه ما بودی.

تصویر زمینه