موضوع برای محتوا

برای تولید محتوا باید تخصصت رو نشون بدی ، محصول معرفی کن و در قالب جذاب این هارو ارائه بدی تا دیده بشن و اگر این طور نباشه ، قطعا دیده نخواهند شد. البته باید بدونی که تنها اینا کافی نیست. تو باید موضوع جذابی داشته باشی. باید قالب جذابی واسش طراحی کنی. باید چالش های متفاوت کاربران و افراد رو در نظر بگیری و برای اونها راه حل قرار بدی.

چطور این کارو انجام بدیم؟

باید چالش های متداول افراد را پیدا کنی و بهترین و راحت ترین راحل رو واسشون ارائه بدی. تو میتونی از طریق فضای اینترنت مثل گوگل میتونی هرچی مربوط به کسب و کارت میشه رو سرچ کنی و موضوعات مختلفی که مردم دنبالشون بودن رو ببینی. حتی میتونی محتواهایی که همکارات تو این زمینه دارند رو ببینی و از همونا استفاده کنی. حتی از کامنت هایی که مردم زیر پست همکارات گذاشتن استفاده کنی و بدونی که چه مشکلی دارن و با آن ها آشنا بشی. میتونی اینجوری کار خودت رو شروع کنی و در ادامه که فالوورات بیشتر شدن، خود به خود اونقدر سوال های زیادی ازت می پرسن که دیگه نیازی به پیدا کردن موضوع واسه تولید محتوا نداری. محتوای جذاب تولید کن. 

اصلی ترین وظیفه ی شما برای تولید محتوا اینه که چالش های ذهنی مخاطب های خودتو حل کنی. شما باید یاد داشته باشی کاور و قالب جذاب برای محتواهات بذاری تا اینجوری ذهن مخاطبتو درگیر کنی.

راهنمای انتخاب موضوع برای محتوا : 

  • تهیه چک لیست .
  • توجه به خبر های روز .
  • استفاده از منابع معتبر .
  • طبقه بندی محتواها .
  • پشتیبانی مشتری .
  • توجه به نظرات مخاطبان . 

به نظر شما چه راه های دیگه ای به انتخاب موضوع کمک میکنه؟! در قسمت کامنت ها بهم بگو.

«ممنون که با ما همراه بودی»  

سایر مقالات مارا در رابطه با ایجاد محتوا در بخش آموزشی آکادمی راشا از طریق لینک زیر دنبال کنید.

تولید محتوا