واسه رشد کردن کارت باید بدونی چطور اون محصولی که داری رو بفروشی یعنی نیاز به راهنمای فروش محصول داری. شاید با خودت بگی فروش محصول که دیگه کاری نداره!! اما راه هایی داره که من بهت میگم. من در ادامه این راه ها رو بهت نشون میدم. پس با من همراه باش.

استراتژی فروش محصول

 
راهنمای فروش محصول
اگه میدونی که واقعا محصولت به دیگران کمک میکنه یا نیازشون رو رفع میکنه باید همیشه محصولت رو معرفی کنی و اینو به مشتریت بگی و تکرار کنی. باید خودتو بزاری جای مشتری و از نگاه اون به دنیا نگاه کنی. اون موقع متوجه میشی که مشتری دنبال چه فرصتی هست. تو باید نیاز های مشتری رو برای خودت پیدا کنی و بدونی با چه فرصت هایی رو به رو هستند که واسشون جذاب هست باید اونارو نشونه بگیری و برای همشون به صورت محتوا تولید کنی.
همچنین نظرات کار خودتو برای بقیه هم به اشتراک بزاری تا بتونی اعتماد بقیه رو جذب کنی. سعی کن دنیا رو از دیدگاه فالوورات ببینی و نیازهاشون رو تامین کنی. 
یکی دیگه از راهنمای فروش محصول اینه که همیشه محصولت رو به روز کنی یعنی محصولی که از قبل داری رو دیگه ارائه ندی یا هم اگه میخوای ارائه بدی باید با قیمت مناسب تر بزاری که سریع محصولت به فروش برسه. باید همیشه از به روز شدن محصولاتت به مشتری خبر بدی باید جوری باشه که محصول به روز شده، هم خیلی به مد ربط داشته باشه و هم قیمتش مناسب باشه.
 
در آخر بهت بگم که همینطور که میدونی هر فروشنده واسه اینکه با محصولاتت آشنا بشه و برای خرید کردن تصمیم بگیره به زمان نیاز داره. ما باید این زمان رو کاهش بدیم تا فرصت های فروشمون از دست نره.
 
ممنونم که تا اینجا با من همراه بودی و امیدوارم که کمکت کرده باشم. اگه میخوای سایر مقالات ما رو در رابطه با فروش محصولات بدونی، به قسمت آموزش آکادمی راشا از طریق لینک زیر مراجعه کن.
 
 
راهنمای فروش