طراحی LOGO

به آرم یا نشانه ای می گویند که باید با برند و محصولات شما مرتبط باشد. یکی از موثرترین روش ها برای اینکه بتونید برند خودتون رو معرفی کنید، طراحی لوگو می باشد. داشتن یک آرم و علامت مناسب می تواند توجه اطرافیان را به شما جلب کند و شما را در ذهن مخاطبانتان حک کند. به عنوان مثال شما وقتی علامت تیک را می بینید، فورا به یاد برند نایک می افتید.

لوگو حکم شناسنامه را برای تجارت شما دارد و اعتبار و اعتماد برای آن ایجاد می کند. شما می توانید نشان برند خود را در محصولات، کارت ویزیت، تبلیغات و… به کار ببرید.

اصول و نکات مهم طراحی LOGO :

نسبت ابعاد 

برند هایی که علامت آن اندازه های نامناسب دارد مثلا؛ خیلی باریک و یا خیلی پهن هستند باعث سردرگمی و گیج شدن مخاطب می شوند. لگوهایی که با اشکال دایره ای  و مربعی هستند، بیشتر جلب توجه می کنند و به یاد ماندنی هستند.

باید متناسب با تجارت شما باشد

اگر طراحی لوگو برند شما با کار شما همخوانی و تناسب نداشته باشد، معرف خوبی برای شما نخواهد بود. مثلا برای کسب و کارهایی که برای کودکان است، می توانید از لوگوهای رنگی و فانتزی استفاده کنید. اما برای یک شرکت حقوقی این طرح اصلا مناسب نمی باشد.

راشا بهترین طراح لوگو برای تجارت های شما 

طراحی ساده

طراحی های ساده و به دور از شلوغی، مفهوم برند شما را بهتر می رسانند. به این صورت مخاطب پیام کسب و کار شما را خیلی راحت دریافت می کند و بسیار تاثیر گذارتر می باشد.

لوگوی شما باید ماندگار باشد

سعی کنید در انتخاب لوگوی خود خیلی دقت کنید تا مجبور به طراحی دوباره آن نشوید. تغییر علامت برند باعث سردرگمی وعدم اعتماد مشتری به شما می شود.

لوگوهای تایپی و نوشته

باید طراحی لوگو شما منحصر به فرد باشد و مالکیت آن را داشته باشید و همچنین دارای هویت باشد. اگر آدم خلاقی هستید می توانید از ترکیب چند حرف یا تک حرف ها استفاده کنید. گاهی اوقات ابتکار در ساده نویسی هم می تواند باعث زیبایی طراحی شما شود.

بهترین ها را با راشا تجربه کنید. برای ارتباط با ما از طریق لینک های زیر مراجعه کنید.

ممنون که همراه ما بودید.

طراحی لوگو