راه های افزایش فروش پیج

شما باید عادات فروش موثر رو در خودتون ایجاد و تقویت کنید. شما باید محصول خودتون رو با جزئیات بیشتر توضیح بدید و معرفی کنید تا به پیج پر فروش دست پیدا کنید. 

اگه میخوای آموزش بدی یا نکته ای رو بگی باید واسه همشون مثال بزنی تا قابل درک و فهم بیشتری باشد. اگر میخوای محصولت رو معرفی کنی باید اولین اسلاید،جذاب ترین اسلاید باشه. باید عادت داشته باشید که از محصولاتتون عکس با کیفیت بگیرید، باید عکس ها با عنوان های شما مرتبط و هماهنگ باشد. باید بلاگری کردن رو هم بلد باشی و این کار رو عادت خودت بدونی.

اگر قبلا از پست یا استوری یا محتوای ساده و بی کیفیت استفاده میکردی، دیگه ادامه نده و سعی کن جزئیات بیشتر به محتوای خودت اضافه کنی و کیفیت اون ها رو بالاتر ببری و موثر تر این کار رو انجام بده. برای بسیاری از ما پیش اومده که گاهی محصولاتی رو خریداری کردیم که هیچ نیازی هم به اون محصول نداشتیم. ولی به دلیل ظاهر زیبا و یا بسته بندی خیلی شیک و جذاب اون محصول، باعث شده که ما برای خریدنش تشویق و وسوسه بشیم. 

اگه به دنبال این هستی که پیج پر فروش داشته باشی باید عادت های جدید رو جایگزین عادت های قدیمی خودت بکنی. یکی از عادت های دیگه اینه که باید هر روز اطلاعاتت رو بالا ببری و تولید محتوا انجام بدی تا باعث ایجاد خلاقیت هم بشه.

عادات خوب چیه؟

1_ برای مشتری وقت بزار.

2_ محتوای با کیفیت تولید کن.

3_ نیازهای مشتری رو پیدا کن.

4_ محصولت رو کامل به مشتری معرفی کن.

5_ با مشتریات صادق باش.

به نظرت دیگه چه عادت هایی خوبه؟؟ تو قسمت کامنت ها بهم بگو.

 

 ما در بخش آموزش آکادمی راشا مقالاتی در رابطه با استراتژی های فروش، درآمد از اینستاگرام و … در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید از طریق لینک زیر به بخش آموزشی ما مراجعه کنید.

 ممنون از همراهی شما عزیزان

پیج پر فروش