روش های کم کردن حجم ویدیو 

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که هنگام فیلم برداری از زمان آن غافل شدید و طولانی شده باشد. یا فیلمی را می خواهید آپلود کنید اما حجم آن بسیار زیاد است. روش های برای کاهش حجم فیلم ها وجود دارد که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم. همراه ما باشید.

اپلیکیشن های اندرویدی 

نرم افزار Viva Video

این نرم افزار را می توانید از فروشگاه های دانلود اپلیکیشن تهیه کنید. VivaVideo کاربری ساده ای دارد و به راحتی می توانید کار با آن را یاد بگیرید. این نرم افزار اندازه و طول فیلم های شما را به راحتی کاهش می دهد.

اپلیکیشن Video Compress

این نرم افزار در دو نسخه رایگانه و پولی در دسترس است. البته نسخه رایگان آن محدودیت هایی دارد. این برنامه فیلم های شما در اندازه های مختلف فشرده سازی میکند. همچنین قابلیت تبدیل فایل فیلم به فایل صوتی را نیز دارد.

نرم افزارهای ویندوز برای تغییر حجم فیلم 

Adobe premiere : این نرم افزار اکثر فرمت ها را پشتیبانی می کند. سرعت زیادی در فشرده سازی فیم ها دارد. یادگیری این نرم افزار زیاد سخت نیست و می توانید با چند کلیک ساده، حجم ویدیو خودتون رو کاهش بدهید. افت کیفیت ندارد و کیفیت آن را حفظ می کند.

Handbrake : یکی دیگر از نرم افزارها برای کاهش حجم فیلم، این نرم افزار است. رابط کاربری راحتی دارد و اکثر فرمت های ویدیویی را پشتیبانی می کند. 

Wondershare : این نرم افزار بدون اینکه افت کیفیت داشته باشد، فیلم های شما را فشرده سازی می کند. می توانید با هر فرمتی که بخواهید از آن خروجی بگیرید.

سایت های کاهش حجم ویدیو

Mp4compress 

 این سایت محیط کاربری ساده ای دارد و فیلم های تا حجم 500 مگابایت را می تواند فشرده سازی کند. 

Smaller Video 

شما با آپلود کردن فیلم خود در این سایت، می توانید آن را با فرمت های گوناگون فشرده سازی کنید. تا حجم 500 مگابایت از ویدیو های شما را پشتیبانی می کند. این سایت در حین فشرده سازی، کیفیت فیلم شما را هم حفظ می کند.

Apowersoft

یکی دیگر از سایت های که برای کاهش حجم فیلم مورد استفاده قرار میگیرد، این سایت می باشد. از اکثر فرمت ها پشتیبانی می کند و قابلیت تبدیل ویدیو به فرمت های دیگر را نیز دارد.

شما با استفاده از این روش ها می توانید به راحتی حجم فیلم های خودتون را کاهش دهید. اگر سوالی در این زمینه دارید. می توانید در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید. همچنین مقاله دیگر ما را که مرتبط با کاهش حجم عکس است را می توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید.

ممنون که همراه ما بودید.

کاهش حجم فیلم