درباره ما

درباره آکادمی راشا بیشتر بدانید

آکادمی راشا نام تیم و مجموعه ی جوانی است که جهت آموزش افراد برای ورود به کسب و کار های اینترنتی در کنار هم جمع شده اند . راشا به معنای راه عبور می باشد . ما مسیر متخصص شدن را به شما یاد می دهیم . آکادمی راشا در زمینه های گرافیک ، تولید محتوا ، طراحی وب سایت ، برنامه نویسی و بازی های دیجیتال به صورت تخصصی فعالیت می کند. امروزه داشتن درآمد خوب راحت است ، به شرطی که اصولی در این راه قدم بردارید . درباره آکادمی راشا در آینده بیشتر خواهید شنید . هدف ما یک آکادمی بزرگ با انواع فعالیت ها خواهد بود . 

درباره آکادمی راشا و چه خدماتی به کاربران خود ارائه می دهیم

graduation hat 02

برگزاری دوره های آموزشی

در آکادمی راشا ، در زمینه های تخصصی و دیجیتال محور دوره های آموزشی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می کنیم . تضمین یادگیری و بازگشت وجه از مزایای دوره های آموزشی ما می باشد .

bell time

تولید محتوا

آکادمی راشا با داشتن تیم قدرتمند در زمینه های گرافیک و محتوا آماده ی عقد قرارداد با هر نوع شرکت یا افراد یا سازمانی می باشد. در صفحه نمونه کارها برخی از پروژه های ما را مشاهده کنید.

study light

طراحی وب سایت و برنامه نویسی

طراحی وب سایت و برنامه نویسی از دیگر خدمات آکادمی راشا می باشد . در صورتی که نیاز به وب سایت دارید و تیم پشتیبانی فعالی نیاز دارید ، کافیست با ما تماس بگیرید.

درباره آکادمی راشا

آکادمی راشا در سال 1398 تاسیس شده است . در ابتدا طراحی وب سایت و برنامه نویسی مد نظر ما بود . اما اکنون بیشترین فعالیت ما در زمینه های دوره های آموزشی ، آموزش های رایگان ، دوره های خصوصی و تولید محتوا می باشد . با آکادمی راشا به روز باشید و یاد بگیرید در فضای اینترنت به درآمد برسید .

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت در مورد کسب و کارها یک سخن جالب گفته است .

در 10 سال آینده یا کسب و کاری وجود ندارد یا به صورت اینترنتی فعالیت خواهند داشت .