انواع تولید محتوا

امروز با بررسی انواع تولید محتوا در خدمت شما کاربران عزیز هستیم . اکثر مردم امروزه با تولید محتوا به نوعی درگیر هستند . تولید محتوا می تواند همان توضیحاتی باشد که به مشتری حضوری خود ارائه می دهید یا می تواند همان عکس و پستی باشد که شما در شبکه های اجتماعی خود منتشر می کنید . به طور کلی تولید محتوا را می توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد :

  1. متنی
  2. صوتی
  3. ویدئو
  4. عکس

تولید محتوای متنی :

محتواهایی به صورت متن و نوشته می باشد . معمولا این محتواها باید 400 کلمه می باشد . بیشترین استفاده از این نوع محتوا در وبلاگ وب سایت هاست . یکی از تاثیرگذارترین نوع محتوا هم ، همین تولید محتوا متنی می باشد.

انواع تولید محتوا
انواع تولید محتوا

صوتی:

محتوای صوتی از اسمش هم معموله که چه محتواییه پادکست و فایل های صوتی از این نوع محتوا هستند برای ارتباط و پشتیبانی با مشتری و هم چنین توضیحات اضافه استفاده می شود .

ویدئویی:

تاثیرگذارترین نوع محتوا همین محتوا ویدئویی می باشد این محتوا می تواند آموزشی ، معرفی ،بررسی وحتی بحث و گفتگو و طنز باشه .

انواع تولید محتوا
انواع تولید محتوا

عکس :

هر نوع عکس که در اینترنت وجو دارد در واقع یک نوع تولید محتوا عکسی می باشد . حتی شما عکس از خود منتشر می کنید آن هم اسمش تولید محتواست البته آماتوری . این نوع محتوا یکی از پر استفاده ترین انواع آن است.

این چند نمونه بیشترین استفاده از انواع تولید محتوا را در فضای اینترنت به خود اختصاص داده اند . بهترین نوع محتوا هم به صورت ویدئو و متنی می باشد . پس در هر حالتی سعی کنید یکی از این دو نمونه را استفاده کنید . به عنوان مثال پادکستی منتشر می کنید سعی کنید به صورت متنی آن را توضیح دهید. زیرا در صورتی فایل صوتی شما اجرا می شود که توانسته باشید با توضیحات خود مشتری را مجبور به انجام این کار کرده باشید .

با آکادمی راشا همراه باشید .