سئو چیست ؟

تو دنیای امروزه و موتورهای جستجو دانستن سئو چیست الزامی می باشد . شما می توانید به صورت ویدئویی با این واژه آشنا شوید . در صورتی که به صورت مقاله در مورد این واژه می خواهید بدانید ، حتما ادامه مطلب را از دست ندهید .

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد . Search به معنای جستجو ، Engine به معنای موتور و Optimization به معنای بهینه سازی می باشد . پس معادل فارسی Seo ، بهینه سازی موتورجستجو می باشد . در دنیای آنلاین به تولید محتوا ، شاه می گویند . Seo دقیقا تاج همان شاه می باشد . یعنی چیزی که به محتوا ارزش می دهد و باعث می شود ترافیک ورودی به وب سایت شما افزایش پیدا کند.

سئو به زبان ساده یعنی اینکه ما کارهایی انجام دهیم و تنظیماتی انجام بدهیم که موتورهای جستجو مانند گوگل ، ما را به مشتریان و کاربران و جامعه هدف معرفی بکند. هرچقدر که سئو را حرفه ای تر انجام داده بشه ، جلب توجه و جذب مشتری بیشتر می شود . دلیل این امر هم این می باشد که توی نتایج گوگل رتبه ی بهتری کسب می کنن . 

به صورت خلاصه سئو چیست ؟ seo را می توان شاخص اندازه گیری وب سایت توسط موتورهای جستجو گفت . seo از آن جایی اهمیت دارد که 70 درصد کاربران فقط 5 نتیجه ی اول موتورهای جستجو را کلیک می کنند . پس اگر میخواهید سهمی از 70 درصد داشته باشید ، حتما روی seo سرمایه گذاری کنید.

انواع سئو و هدف آن

یکی از مهم ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین همین Seo می باشد . 

انواع سئو هم می توان به سئو داخلی ، سئو خارجی و سئو تکنیکال اشاره کرد . هدف سئو فقط و فقط افزایش ترافیک ورودی به وب سایت و افزایش فروش می باشد . این نکته هم یادتان باشد که شما می توانید یک جنازه در صفحه دوم موتورجستجو دفن کنید ، بدون آنکه کسی متوجه شود . زیرا کسی به آن صفحه مراجعه نمی کند . 

seo کار راحتیه .! پس یا وارد فضای کسب و کار آنلاین نشو یا به صورت حرفه ای و اصولی آن را انجام بده . یادت باشه تاج سر کی هست . تاج لقب پادشاه را میاره . سئو دقیقا همون تاجه . 

به زودی آموزش سئو در وب سایت بارگذاری می شود. 

می توانید در اینستاگرام ما به صورت مستقیم این مباحث را مشاهده کنید .

 

سئو چیست